جلسه تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت فولاد کاوه اروند برگزار گردید

باسمه تعالی

در مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت فولاد کاوه اروند با حضور جناب آقای مهندس نظام آبادی مدیر عامل محترم هلدینگ کاوه پارس، جناب آقای دکتر صادقیان ریاست محترم هیات مدیره شرکت فولاد کاوه اروند و جمعی از مدیران و سرپرستان در محل کارخانه این شرکت برگزار گردید. در این جلسه ابتدا جناب آقای مهندس نظام آبادی، اهداف بنیاد مستضعفان در تکمیل زنجیره فولاد و سند چشم انداز ۱۴۰۴ را بیان نمودند و سپس با معرفی آقای مهندس تفضلی بعنوان مدیر عامل جدید شرکت فولاد کاوه اروند از زحماتهای آقای دکتر علم در زمان تصدی سمت تشکر و قدردانی نمودند و ضمن تاکید بر راه اندازی خط مفتول کارخانه نورد این شرکت ، ابراز امیدواری کردند که روند رو به رشد این شرکت با حضور جناب آقای مهندس تفضلی ادامه دار باشد. ریاست محترم هیاٌت مدیره شرکت فولاد کاوه اروند نیز ضمن قدردانی از جناب آقای دکتر علم تصریح کردند: خوشبختانه طی ماه های گذشته اقدامات موثری در تولید کارخانه صورت گرفته است که نشان از تلاش و عملکرد شایسته کلیه کارکنان و مدیران این مجموعه دارد.

آقای دکتر علم نیز ضمن تشکر از کلیه پرسنل شرکت فولاد کاوه اروند ابراز امیدواری نمودند که با همدلی پرسنل و تلاش و پشتکار کلیه عوامل بتوان ضمن راه اندازی خط کلاف ، در آینده نزدیک شاهد به ظرفیت اسمی رسیدن کارخانه  باشیم.

در ادامه آقای مهندس عباس تفضلی مدیرعامل جدید شرکت فولاد کاوه اروند نیز ضمن تشکر از زحمات آقای دکتر علم تصریح نمودند که با استفاده حداکثری از پتانسیل و منابع داخلی و منطقه ای می توان در کمترین زمان ضمن راه اندازی خط مفتول کارخانه، به هدف شرکت که همان رسیدن به ظرفیت اسمی کارخانه است دست یابیم.

در پایان آقای مهندس نظام آبادی  ضمن قدردانی از همکاران و مدیران حاضر، ابراز امیدواری کردند اهداف و برنامه های پیش رو در مجموعه شرکت فولاد کاوه اروند ادامه دهنده اقدامات گذشته باشد.