آئین معارفه آقای مهندس علیرضا شالبافی مدیر عامل جدید شرکت فولاد کاوه اروند

بسمه تعالی

آئین معارفه آقای مهندس علیرضا شالبافی مدیر عامل جدید شرکت فولاد کاوه اروند روز یکشنبه ۹۶/۱۲/۲۷ با حضور آقای مهندس هاشم نظام­ آبادی معاون بهره ­برداری، توسعه و فناوری شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس و رئیس هیئت مدیره شرکت به همراه جمعی از مدیران بخش­ های مختلف شرکت در محل سالن کنفرانس شرکت برگزار گردید.

در این آئین، آقای مهندس نظام­ آبادی ضمن تشکر از زحمات دکتر محمدطاهر احمدیان مدیرعامل سابق و پرسنل شرکت، طی حکمی از سوی آقای مهندس سید محمد اتابک مدیر عامل محترم هلدینگ مادر تخصصی گسترش صنایع معدنی کاوه پارس، آقای مهندس شالبافی را به عنوان مدیر عامل شرکت فولاد کاوه اروند معرفی کردند.

مهندس نظام ­آبادی در خصوص معرفی مدیرعامل جدید شرکت فولاد کاوه اروند فرمودند: مهندس شالبافی از مدیران بومی(خوزستان) و با تجربه در صنعت فولاد کشور است، که با عنایت به سابقه، تعهد و شایستگی­ های علمی و تخصصی به این سمت منصوب گردیده است که برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.

مهندس شالبافی ضمن معرفی برنامه­ های خود فرمودند: همانطور که مسئولین قبلی با سعی و تلاش توانستند این شرکت را در کمترین زمان ممکن به بهره­ برداری برسانند، ما هم با مسئولان و کارکنان سخت­کوش و متعهد این شرکت تمام توان خود را به کار می­گیریم تا در این شرایط تحریم ­های اقتصادی بتوانیم تولید این شرکت را با بالاترین درجه کیفی به ظرفیت اسمی خود برسانیم، و سبد محصولات خود را جهت عرضه به بازارهای خارجی مورد نظر تکمیل نمائیم. در ضمن در انجام این مهم بتوانیم با حمایت ­های بی ­دریغ مدیر عامل محترم هلدینگ گسترش صنایع معدنی کاوه پارس جناب آقای مهندس اتابک و همچنین معاون محترم بهره ­برداری، توسعه و فناوری شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس و رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد کاوه اروند جناب آقای مهندس نظام ­آبادی و بهره ­گیری از توان نیروهای متخصص بومی منطقه، بتوانیم طرح ­های توسعه این شرکت را که شامل راه ­اندازی خط کلاف، کارخانه فولاد سازی و کارخانه احیاء مستقیم می­باشد را به بهترین نحو ممکن به ثمر برسانیم. تا انشاء الله بتوانیم ذره ­ای از فداکارهای مردم غیور و شهید پرور خرمشهر را جبران نمائیم.